Araç Bakım Onarım

Araç Bakım Onarım

Tecrübeli çalışan kadromuz ile sağladığımız araç onarımı hizmeti servislerimiz içerisinde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Profesyonel bir şekilde çalışan firmamızın içerisinde gerekli tüm teknolojik donanım yer almaktadır. Siz de servislerimizi tercih ederek kaliteli bir araç onarımı hizmeti temin edebilirsiniz. Araç onarım işlemi sırasında uygulanan aşamalar şu şekilde sıralanmaktadır;
  • Arıza tespiti ve hasarın gözden geçirilmesi
  • Onarım ile bileşenlerin tamir edilmesi
  • Onarılamayacak parçaların değiştirilmesi
  • Sistem ve aracın genel durumunun kontrolü
Yukarıdaki aşamalar takip edilerek gerçekleştirilen araç onarımı hizmeti ile siz de profesyonelliğimizden faydalanabilirsiniz. Gerekli donanım ve tecrübeye sahip olduğumuzdan dolayı süreç çok daha pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. Firmamız anarım işlemi sonrası ve öncesinde teknik destek açısından sizlere yardımcı olacaktır. Bursa Bosch car service hizmet noktamıza davetlisiniz.
Bursa araç bakım ve onarım hizmetimiz, tecrübeli çalışan kadromuz ile sağladığımız araç onarımı servislerimiz içerisinde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Profesyonel Araç Onarımı

Araç bakım ve onarım hizmetleri tecrübe isteyen oldukça karmaşık işlemlerdir. Bu nedenle araç onarımı hizmeti için servis tercihi yaparken son derece dikkatli olmalısınız. Sağlıklı bir tercih yapmak için firma analizini doğru yapmalı ve işinde tecrübeli olan araç servislerini tercih etmelisiniz. Sektör içerisinde yıllardır hizmet sağlayan firmamız gerekli olan tüm teknik donanıma ev sahipliği yapmaktadır. Deneyimli çalışan kadromuz ile sizlere profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Araç onarım ve bakım işlemleri için servisimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Onarım işlemi esnasında son teknoloji bileşenler ve yöntemler kullanmaktayız. Aracınızı mümkün olan en iyi şekilde onarıyor ve tamir göremeyecek parçaları da orijinalleriyle değiştiriyoruz. Fabrika onaylı orijinal yedek parça değişim imkanı sunan sayılı firma arasında bulunmaktayız. Oto servis noktamızda en iyi ustalık ve en yüksek teknoloji donanımlar ile hizmetinizdeyiz.

Hasar Onarım Hizmeti

Onarım işlemleri araç servisleri içerisinde en çok tercih edilen hizmetlerdendir. Çok ihtiyaç duyulmasının yanı sıra oldukça karmaşık ve deneyim gerektiren bir işlemdir. Bu sebeple servis tercihinde bulunurken profesyonel hizmet sağlayan bir araç servisinden hizmet almanız büyük önem taşımaktadır. Hasar onarım hizmeti konusunda deneyimli olan ve kaliteli araç onarımı hizmeti sunan bir servis tercih etmelisiniz. Profesyonel bir şekilde çalışan firmalar sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Deneyimli kadromuz ile profesyonel bir hizmetten yararlanmak isterseniz servislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Konular

Fren Balatası Bittiği Nasıl Anlaşılır

Fren Balatası Bittiği Nasıl Anlaşılır

Rehbere git

Abs Fren Sistemi Nasıl Çalışır

ABS fren sistemi; araçta bulunan her bir tekerleğin dönme hızını anlayan ve fren pedalına sert ve ani basışlarda otomatik devreye girerek güvenliği sağlamaktadır. Her bir tekerleğin fren basıncını ve kilitlenecek tekerin hangisi olduğunu algılayan sensörler, aracın elektrik ünitesine bu bilgileri iletir. Elektrik ünitesine ulaşan sinyaller, fren basınç seviyesini değiştirmekte ve böylece kilitlenmeyi önleyen hidrolik üniteye komutlar göndermektedir. ABS fren sistemi, tekerlerin fren basınçlarını birbirinden bağımsız bir şekilde düzenlemektedir. Saniyenin 1/18 kadar kısa ...

Rehbere git
Abs Fren Sistemi Nasıl Çalışır
Bursa Oto Sanayi

Bursa Oto Sanayi

Bursa oto sanayi şehrin büyük yapısına uygun olarak imar edilmiş ve yıllardan beri sürekli gelişerek araç sahipleri için gözde bir adres haline gelmiştir.

Rehbere git

Triger kayışı kaç km de değişir?

Triger Kayışı; eksantrik mili ile krank mili arasında bağlantıyı sağlayan ve bu sayede supapların açılıp kapanmasını sağlayan parçaya “ Triger kayışı” denilmektedir. Triger kayışı, birçok araç modelinde soğutucu sıvıyı motora ulaştırmakla görevlidir. Kompozit bir yapıya sahip kayışın içinde metal ve kauçuk malzemeler bulunmaktadır.

Rehbere git
Triger kayışı kaç km de değişir?