Araç Dış Aydınlatma

Araç Dış Aydınlatma

Servisimiz içerisinde gerçekleştirilen aydınlatma sistemleri kontrolü sistem içerisinde yer alan tüm bileşenler için geçerlidir. Tüm bileşenlerin teker teker kontrol edildiği işlem içerisinde gerekli bakım ve onarım işlemleri de uygulanmaktadır.

Araç için oldukça büyük önem taşıyan sistemlerden biri olan aydınlatma sistemleri düzenli olarak kontrol edilmelidir. Özellikle şehirlerarası yollarda büyük önem taşıyan aydınlatma sistemleri çoğu zaman sürücünün kurtarıcısı olabilmektedir. Aydınlatma sistemlerinin trafik içerisinde verimli ve güvenli bir şekilde kullanılması büyük önem taşımaktadır. Yanlış tercih edilen uzun far lambaları yüzünden karşı yoldan gelen sürücüler olumsuz etkilenebilmektedir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için günümüzde yol izleyici far teknolojisi geliştirilse de ampul tercihi doğru oranda yapılmalıdır. Doğru tercih sayesinde trafik içerisinde güvenliği sağlayabilir ve elektrik sistemlerinin stabil bir şekilde çalışmasını da sağlayabilirsiniz.

Araç Dış Aydınlatma Bakımı

Araç Aydınlatma Bakımı; için araç içerisinde yer alan aydınlatma sistemleri trafik içerisindeki güvenliğiniz açısından büyük önem taşımaktadır. Diğer sürücüler ile uyum halinde seyretmenizi sağlayan aydınlatma sistemleri uzun yollar için de son derece önemlidir. Uzun yol seyahatlerinde görüş açısından yeterli performansı sağlayamayan aydınlatma sistemleri büyük problemlere yol açabilmektedir. Aynı şekilde elektrik aksanına yük oluşturan ve stabil bir şekilde çalışmasını engelleyen aydınlatma bileşenleri de trafik içerisinde büyük risk oluşturmaktadır. Bu gibi durumlardan kaçınmak için aydınlatma sistemleri kontrolü işleminden faydalanabilir ve sisteminizden maksimum verimi elde edebilirsiniz. Bursa far tamiri işleminden faydalanmak için servislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel bir şekilde çalışan Bursa oto servisimiz içerisinde aydınlatma sistemleri konusunda son derece deneyimli takım arkadaşlarımız bulunmaktadır. Sistemin genel olarak kontrolünün ardından gerekli bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Parça değişim işlemlerinde ise tamamen birinci sınıf kalitede üretilen orijinal parçaları tercih etmekteyiz. Bu sayede sisteminizi çok daha uzun süreler boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aydınlatma Aksesuarları Nelerdir?

Araç için oldukça tercih edilen aksesuarlardan biri olan aydınlatma aksesuarları birçok farklı şekilde kullanılabilmektedir. Aydınlatma aksesuarları şu şekilde örneklendirebilir;

  • Plaka aydınlatmaları
  • Araç içi aydınlatmalar
  • Kapı altı lambaları
  • Sis farları
  • Uzun farlar
  • Stop lambaları
Çeşitli şekillerde özelleştirilebilen aydınlatma aksesuarları yukarıda yer alan aydınlatma sistemleri içerisinde de kullanılabilmektedir. Argeser otomotiv Bosch car service kalitesi ile hizmetinizdedir.
Bursa far tamiri noktası ile de hizmetinizde.

İlgili Konular

Fren Balatası Bittiği Nasıl Anlaşılır

Fren Balatası Bittiği Nasıl Anlaşılır

Rehbere git

Abs Fren Sistemi Nasıl Çalışır

ABS fren sistemi; araçta bulunan her bir tekerleğin dönme hızını anlayan ve fren pedalına sert ve ani basışlarda otomatik devreye girerek güvenliği sağlamaktadır. Her bir tekerleğin fren basıncını ve kilitlenecek tekerin hangisi olduğunu algılayan sensörler, aracın elektrik ünitesine bu bilgileri iletir. Elektrik ünitesine ulaşan sinyaller, fren basınç seviyesini değiştirmekte ve böylece kilitlenmeyi önleyen hidrolik üniteye komutlar göndermektedir. ABS fren sistemi, tekerlerin fren basınçlarını birbirinden bağımsız bir şekilde düzenlemektedir. Saniyenin 1/18 kadar kısa ...

Rehbere git
Abs Fren Sistemi Nasıl Çalışır
Yağ Pompası Arızası

Yağ Pompası Arızası

Rehbere git

Bursa Oto Sanayi

Bursa oto sanayi şehrin büyük yapısına uygun olarak imar edilmiş ve yıllardan beri sürekli gelişerek araç sahipleri için gözde bir adres haline gelmiştir.

Rehbere git
Bursa Oto Sanayi