Bursa Citroen Servisi

Bursa Citroen Servisi

Bölge içerisinde aktif bir şekilde hizmet sunan Bursa Citroen servisi son derece donanımlı ve deneyimli bir araç servisi olarak öne çıkmaktadır. Citroen marka araçlara özel olarak sağladığı imkanlar yüzünden Citroen marka araç sahipleri tarafından çokça tercih edilmektedir. Siz de bu avantajlardan yararlanmak ve detaylı bilgi almak isterseniz Bursa Citroen servisini ziyaret edebilirsiniz. Firma sizlere her türlü araç servis işlemi konusunda teknik destek sağlayacaktır. Bursa oto servis hizmeti için uzmanlarımızdan randevu talep edebilirsiniz.

Bursa Citroen Servisi

Bursa Citroen Servisi İmkanları

Bursa Citroen Servisi İmkanları

Sahip olduğu teknolojik donanım ve deneyimli çalışanları ile birçok imkanı içerisinde barındıran Bursa Citroen servisinin sunduğu imkanlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Lastik sağlığı kontrolü
  • Lastik değişimi ve Rot balans ayarı
  • Akü kontrolü ve bakımı
  • Aydınlatma sistemlerinin kontrolü ve bakımı
  • Araç içi sıvı değişkenlerinin kontrol edilmesi
  • Orijinal yedek parça değişim imkanı
  • Mekanik aksan arızalarının tamir edilmesi
  • Kaporta ve yüzey üzerinde meydana gelen kusurların tamiri
  • Rutin bakım işlemleri
Yukarıda bahsettiğimiz imkanlar dışında daha birçok farklı hizmeti içerisinde barındıran Bursa Citroen servisi son derece donanımlı bir servistir. Amerikan marka araç grubu içerisinde yer alan Citroen markasına özel olarak hizmet sağlayan servis Citroen marka araçlar konusunda deneyim sahibidir. Sahip olduğu deneyim sayesinde çok daha kaliteli bir şekilde hizmet sağlayabilmektedir. Citroen marka araçlar için hali hazırda yedek parça stoku da bulunduğundan dolayı pratik bir şekilde değişim hizmeti sunabilmektedir. Eğer siz de Citroen marka bir araca sahipseniz ilk olarak Bursa Citroen servisini tercih ettiğinizden emin olunuz. Oto Servis noktaları ile Bosch car service Türkiye'nin her noktasında.

Bursa Citroen Servisi İmkanları

Citroen Marka Araçlara Özel Hizmet

Citroen Marka Araçlara Özel Hizmet

Tüm marka ve model araçlar için hizmet sağlayan Bursa Citroen servisi içerisinde Citroen marka araçlara özel olarak bazı hizmetler sunulmaktadır. Bu hizmetlerin en önemlisi orijinal yedek parça değişimidir. Servis içerisinde hali hazırda yer alan orijinal Citroen yedek parçaları sayesinde hızlı bir şekilde orijinal yedek parça değişimi yapılabilmektedir. Servis içerisinde bulunmayan yedek parçalar ise hızlı bir şekilde temin edilebilmektedir. Servisin sahip olduğu geniş servis ağı sayesinde yedek parça temini çok daha kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Siz de yedek parça değişimi gibi Citroen markasına özel olarak sunulan bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız Bursa Citroen servisini tercih etmeyi unutmayınız.

Citroen Marka Araçlara Özel Hizmet