Bursa Volkswagen Servisi

Bursa Volkswagen Servisi

Aracınızın herhangi bir arızasında gönül rahatlığı ile Bursa Volkswagen Servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Uzun senelerdir hizmet veren tecrübeli firmamız Volkswagen markalı araçlarınız için en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Gerekli bakım, tamir ve cila işlemlerinin hepsi ustalarımız tarafından kolaylıkla sağlanabilmektedir. İster motor arızaları ister basit arızalar olsun her alanda hizmet vermekteyiz.

Ticari ve binek araçların genel arızaları ve bakım süreleri birbirinden farklıdır. Bunun nedeni aracın kullanım süresidir. Ticari araçlar daha fazla kilometre kat etmiş yorgun araçlardır. Binek araçlar ise günlük kullanılmış iş yeri ulaşımı, okul ulaşımı gibi günlük ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılmaktadırlar. Sizlerde aracınızın markası ve kullanım türü ne olursa olsun Bursa Volkswagen servisi hizmetleri sunan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bursa Volkswagen Servisi

Bursa Volkswagen Servisi Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Bursa Volkswagen Servisi Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Günümüzde artan araç kullanımına paralel olarak birçok teknik servis hizmet vermeye başlamaktadır. Verilen hizmetin kalitesi ve güvenirliliği ise müşteriler tarafından en çok merak edilen konulardan birisi. Bu nedenle firmamız açık ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Müşterilerimizin aklında hiçbir soru işareti bırakmaksızın profesyonel hizmet sunuyoruz.
Başlıca firmamızın sunduğu hizmetler;

  • Şanzıman arızalarının tamiri
  • Motor arızaları
  • Klima ve hava filtrelerinin bakımı ve yenilenmesi
  • Elektronik Cihazlar ile arıza tespiti
  • Genel onarım ve bakım hizmetleri

Gibi daha birçok arıza tamiri için Bursa Volkswagen servisi hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Tecrübeli ustalarımız ve güler yüzlü personelimiz ile sizlere her zaman en iyi hizmeti verdiğimizden emin oluyoruz. 

Bursa Volkswagen Servisi olarak uzun senelerdir hizmet veren tecrübeli firmamız Bursa Volksvagen servisi noktasıında en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Bursa Volkswagen Servisi Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Bursa Volkswagen Servisinin Avantajları

Bursa Volkswagen Servisinin Avantajları

Firmamız diğer teknik servislere kıyasla daha profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Bursa Volkswagen servisi olarak orijinal parçalar ve en son teknoloji cihazlar kullanmaktayız. Kullanılan yedek parçalar eğer orijinal değilse aracınızın kullanım ömrünü kısaltmakla beraber başka büyük arızlara neden olabiliyor.

Elektronik arıza tespitlerinde kullandığımız cihazlar ise en son teknoloji olup frekans aralıklarını hassasiyetle ayarlayabildiğimiz modellerdir. Bu sayede aracınızın parçalarına fazla yüklenmeden kısa süre içerisinde arızların tespitini yapabilmekteyiz. Sizin de aracınızın arıza veya bakım hizmetlerinden birine ihtiyacı var ise gönül rahatlığı ile Bursa Volkswagen servisi hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Bursa Volkswagen Servisinin Avantajları

Sıkça Sorulan Sorular

Volkswagen Bakımı

Volkswagen Bakımı, tüm Volkswagen araç modellerinde gereklidir. Oto servisimiz bu konuda siz değerli müşterilerine kaliteli bir bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Volkswagen’in arabaları tüm dünyada ünlüdür. Ana ürünleri otomobil olmakla birlikte ticari araçlar, motosikletler ve motorlar da üretiyorlar. On bir farklı marka altında yaklaşık 350 model araba üretiyorlar. Tüm modelleri kendi kategorilerinde oldukça popülerdir ve hepsinin kendine has özellikleri vardır.

Vw Bakım Fiyatları

Vw Bakım Fiyatları araçlarınızın ihtiyaç ve onarım işlemlerine göre değişmektedir. Ancak Oto servisimiz siz değerli müşterilerine uygun fiyat garantisi sözü vermektedir. Volkswagen, üretim süreçlerinde ve pazarlama stratejilerinde sürdürülebilirliği teşvik ettiği için çevre dostu olarak bilinir. Şirketin karbon ayak izini azaltmak için çalışan bir çevre komitesine sahiptir. Ayrıca santrallerinde yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmaya çalışmaktadırlar. Ayrıca motorları için sera gazı emisyonlarını azaltan ve çevreyi iyileştiren bir doğal gaz girişimi var. Ayrıca üretim süreçleri ve ürünleri için geri dönüştürülmüş malzemeler kullanırlar. Onlar dünyanın en çevreci otomobil şirketlerinden biridir.
 
Arabalar en son teknolojiler kullanılarak en kaliteli malzemelerden ve parçalardan yapılmıştır. Araçlarında, araçların daha iyi performans göstermesine yardımcı olan yaklaşık 880 mikroişlemci var. Otomobillerde sekiz hoparlörlü ve iki tweeter'lı bir ses sistemi var; iki adet 40 watt'lık amplifikatör ve dört adet 10 inçlik subwoofer tarafından desteklenmektedir. 
 
Koltuklar mekanik bir kol sistemi kullanılarak ayarlanabiliyor, direksiyon simidi de yukarı ve aşağı, ileri ve geri hareket ettirilebiliyor. Diğer lüks özellikler arasında LED farlar, LED stop lambaları, park yardımı, navigasyon sistemi, gösterge paneli LED ekranı, Bluetooth bağlantısı, anahtarsız giriş/çalıştırma, I-link®, dijital klima kontrolü, panoramik açılır tavan ve masaj özellikli deri koltuklar yer alıyor. Diğer özellikler.
 

Passat Bakımı

Passat bakımı ya da Volkswagen Bakımı  ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, işte bazı ipuçları; performansını korumanıza yardımcı olur: İlk olarak, düzenli olarak bir bez veya yumuşak havluyla silerek aracın içini temiz tutun. Aracınızın içinin her zaman temiz ve tozsuz olması için aracınızın içindeki toz veya kiri düzenli olarak silmek için temiz bir bez veya yumuşak bir havlu kullanın. 
 
Ayrıca arabanızın dışını parlak ve parlak tutmak için düzenli olarak cilaladığınızdan emin olmalısınız. Bunu, arabanızın dışına hafif bir kat araba cilası sürerek yapabilirsiniz. Üzerine herhangi bir şey yerleştirmeden önce cilayı tamamen kuruyana kadar aracınızın dışına sürdüğünüzden emin olun. Kaliteli bir bakım onarım hizmeti için bizi arayın!