Oto Güvenlik Sistemleri
Oto Güvenlik Sistemleri

Oto Güvenlik Sistemleri

Trafik ve araç güvenliği açısından büyük önem taşıyan araç güvenliği kontrolü işlemi servislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yeni nesil tüm güvenlik sistemleri için hizmet sağlayan servisimiz içerisinde sistem bileşenleri de onarılabilmektedir.

Araç güvenlik sistemleri konusunda uzman olan servisimiz gerekli bakım ve kontrol işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirecektir. Siz de trafik içerisinde güvenliğinizi sağlamak için düzenli olarak araç güvenliği kontrolü yaptırmalısınız. Düzenli olarak yaptıracağınız kontroller sayesinde trafik içerisinde başınıza gelebilecek birçok olumsuz durumdan korunabilirsiniz. Can ve mal varlığınızı koruyan araç güvenlik sistemlerinin her zaman stabil çalıştığından emin olunuz. Sistemler içerisinde meydana gelen herhangi bir problem durumunda servisimizi ziyaret edebilir ve teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Oto Güvenlik Sistemlerinin Önemi

Oto Güvenlik Sistemlerinin stabil bir şekilde çalışması araç güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Herhangi bir güvenlik sistemi görevini doğru şekilde yerine getiremediğinde sürücü birçok problem ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu nedenle düzenli olarak araç güvenliği kontrolü yapılmalı ve sistemlerin durumu gözden geçirilmelidir. Sistem içerisinde yer alan sensörlerin bakımı ve onarımı da büyük önem taşımaktadır. Sistem içinde bulunan herhangi bir sensör doğru şekilde çalışmaz ise sistem tamamen işlevsiz hale gelebilmektedir. Bu nedenle güvenlik sistemi bir bütün halinde kontrol edilmeli ve buna bağlı olarak bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirilmelidir. Bursa oto alarm sistemi için doğru adres Bosch Car service.

Araç Güvenlik Sistemleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde nerdeyse tüm araçların içerisinde yer alan araç güvenlik sistemleri trafik içerisinde büyük önem taşımaktadır. Düzenli olarak araç güvenliği kontrolü yapılmalı ve sistemlerin durumu gözden geçirilmelidir. Günümüzde kullanılan araç güvenlik sistemleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Şerit takip sistemi
  • Sürücü ikaz alarmı
  • Otomatik acil durum freni
  • Takip mesafesi sensörü
  • Park sensörleri
  • Kör nokta uyarı sistemleri
Yukarıda yer alan güvenlik sistemleri trafik içerisinde aracın güvenliği sağlamaktadır. Stabil çalışmaları aracın güvenliği açısından çok büyük önem taşıdığından dolayı bakımları da aksatılmadan yaptırılmalıdır. Araç güvenliği kontrolü ile sistemlerinizi gözden geçirmek isterseniz servislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Servislerimiz yeni nesil tüm güvenlik teknolojileri için kontrol ve bakım servisi sağlamaktadır.

İlgili Konular

Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Uygulanır

Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Uygulanır

Trafiğin yoğun olduğu şehirlerde büyük hasarlı kazalar ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Kazanın boyutu büyük veya küçük fark etmeksizin araçlar, bu durumdan oldukça etkilenmektedir. Küçük hasarlı kazalarda araçların boyalarında herhangi bir hasar oluşmamış da olsa küçük göçükler meydana gelmektedir. • Araçlara uygulanan boya işlemleri, satış sırasında araçların değeri düşürdüğü için araç sahipleri, çoğu kez boyasız göçük düzeltme işlemine başvurmaktadır. Özellikle son dönemlerde şiddetli dolu yağışları ile bu uygulamaya yönelim artmıştır.

Rehbere git

Bursa Oto Sanayi

Bursa oto sanayi şehrin büyük yapısına uygun olarak imar edilmiş ve yıllardan beri sürekli gelişerek araç sahipleri için gözde bir adres haline gelmiştir.

Rehbere git
Bursa Oto Sanayi
Araç İçi Aydınlatma sistemleri

Araç İçi Aydınlatma sistemleri

İç aydınlatma sistemi; araçların iç mekânda daha rahat hareket edebilmesi ve araçta yer alan sistemleri rahat bir şekilde görebilmesi için oluşturulmuş sistemlerin tümüdür. İç aydınlatma sistemi içerisinde pek çok elemen bulunmaktadır. Bu elemanlar, birbirleriyle bağlantılı olarak çalışmaktadır. Herhangi bir sistemde meydana gelen bir arıza bütün sistemin çalışma prensibini olumsuz anlamda etkilemektedir. Araç iç aydınlatma sisteminin düzgün bir şekilde çalışmadığı durumlarda konuyla ilgili uzman bir servis üzerinden işlem alınmalıdır.

Rehbere git

Triger kayışı kaç km de değişir?

Triger Kayışı; eksantrik mili ile krank mili arasında bağlantıyı sağlayan ve bu sayede supapların açılıp kapanmasını sağlayan parçaya “ Triger kayışı” denilmektedir. Triger kayışı, birçok araç modelinde soğutucu sıvıyı motora ulaştırmakla görevlidir. Kompozit bir yapıya sahip kayışın içinde metal ve kauçuk malzemeler bulunmaktadır.

Rehbere git
Triger kayışı kaç km de değişir?