Oto Klima Tamir Bakım

Oto Klima Tamir Bakım

Araç içerisindeki havayı klima çalışırken temiz tutabilmek için belirli zaman aralıklarında klima bakım ve onarım hizmetinden faydalanmak önemlidir. Bu hizmet sayesinde aracınızın klima filtrelerini değiştirebilir ve temiz bir havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Uzun süreli kullanımlarda klima filtreleri kirlenebilir ve görevlerini yerine getiremeyebilirler. Bu nedenle klima bakımlarının periyodik olarak yapılması oldukça önemlidir.
Özellikle çok soğuk ve sıcak havalarda ihtiyaç duyduğumuz klimalar, filtreleri değişmedikçe kötü bir koku yaymaya devam etmektedirler. Bu hava sağlığınızı tehlikeye atmakla birlikte aracınızın klima kullanım ömrünü de kısaltmaktadır. Tıkanan filtreler işlevlerini yitirdiklerinde hava temizlenemeden araç içerisine aktarılmaktadır. Bu da kötü bir kokuya sebep olup araç konforunu düşürebilmektedir. 

Güvenilir Klima Bakım ve Onarım

Bir araç satın alacağınızda dış görünüşünden sonra dikkat ettiğiniz ilk şey kokusudur. Araçlar için klima bakım ve onarımları bu nedenle oldukça önemlidir. Temizlenmemiş hava filtreleri kötü kokulara sebep olabilirler. Filtrelerde biriken toz ve bakteri temizlenmedikçe araç içerisine nüfus etmeye başlar. Daha sonra bu bakteri ve tozlardan oluşan kötü koku araç içerisine sinebilmektedir.

Aracınızın kullanım konforunu düşürmemek için her mevsimde klima bakımlarını yaptırmalısınız. Bu sayede ileride oluşabilecek büyük masraflardan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda aracınızın kullanım ömrünü de uzatabilirsiniz. Birçok açıdan faydalı olan klima bakım ve onarım hizmeti firmamız tarafından profesyonel aletler ve tecrübeli ustalar ile tarafınıza sunulmaktadır. Bursa oto klima bakım noktamızda en son teknoloji ekipmanlar ile en kaliteli oto klima bakımı hizmetini alacaksınız.

Tescilli Bakım ve Onarım Hizmetleri

Özellikle bahar aylarında oluşan polenler nedeni ile aracın polen filtreleri zaman zaman tıkanabilmektedir. Periyodik bakım ile tıkanan bu filtrelerin temizliği oldukça kolaydır. Tecrübeli ustalarımız ve yetenekli çıraklarımız ile sunduğumuz klima bakım ve onarım hizmeti oldukça profesyonel bir şekilde tarafınıza sunulmaktadır. Klima gazı değişimi ve sistemin onarımını sağlayan firmamız bu konuda oldukça deneyimlidir. Profesyonel bir şekilde sistemin kontrolünün ardından klima gazı değiştirilmekte ve meydana gelebilecek problemler önlenmektedir. Sistem kontrol edilmeden klima gazı değiştirilir ise meydana gelebilecek kaçaklardan dolayı klima gazı tamamen kullanışsız hale gelebilmektedir. Bu gibi problemlerin yaşanmaması için firmamız profesyonel bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Bursa oto klima servisi denildiğinde ilk akla gelen firma olmamızın başında titiz çalışmamız ve kesin sonuçlar üretmemiz gelmektedir.

İlgili Konular

Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Uygulanır

Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Uygulanır

Trafiğin yoğun olduğu şehirlerde büyük hasarlı kazalar ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Kazanın boyutu büyük veya küçük fark etmeksizin araçlar, bu durumdan oldukça etkilenmektedir. Küçük hasarlı kazalarda araçların boyalarında herhangi bir hasar oluşmamış da olsa küçük göçükler meydana gelmektedir. • Araçlara uygulanan boya işlemleri, satış sırasında araçların değeri düşürdüğü için araç sahipleri, çoğu kez boyasız göçük düzeltme işlemine başvurmaktadır. Özellikle son dönemlerde şiddetli dolu yağışları ile bu uygulamaya yönelim artmıştır.

Rehbere git

Bursa Oto Sanayi

Bursa oto sanayi şehrin büyük yapısına uygun olarak imar edilmiş ve yıllardan beri sürekli gelişerek araç sahipleri için gözde bir adres haline gelmiştir.

Rehbere git
Bursa Oto Sanayi
BMW Şanzıman Arızası

BMW Şanzıman Arızası

BMW şanzıman arızası ortaya çıktığında aracınızdan yüksek verimlilik elde etmeniz zorlaşır ve yolculuğunuz daha zor bir hal alır.

Rehbere git

Triger kayışı kaç km de değişir?

Triger Kayışı; eksantrik mili ile krank mili arasında bağlantıyı sağlayan ve bu sayede supapların açılıp kapanmasını sağlayan parçaya “ Triger kayışı” denilmektedir. Triger kayışı, birçok araç modelinde soğutucu sıvıyı motora ulaştırmakla görevlidir. Kompozit bir yapıya sahip kayışın içinde metal ve kauçuk malzemeler bulunmaktadır.

Rehbere git
Triger kayışı kaç km de değişir?